Korektura do 24 hod

Naší specialitou je provedení korektury bakalářské, diplomové, závěrečné práce či textu do 24 hodin. Díky širokému pracovnímu týmu jsme schopni realizovat většinu zakázek do 24 hodin od potvrzení objednávky z naší strany. Korektury bakalářské práce a všech ostatních typů prací (včetně profesních programů BBA, MBA, DBA a LLM) provádíme již řadu let a díky našemu odbornému týmu můžeme potvrdit značné zkušenosti při opravě právě studentských prací. Máme praxi také s korekturami prací ze všech vysokých škol a většiny profesních programů v ČR.

Objednat

I korektura do 24 hodin má své limity:

Opravdu nelze provést jazykovou korekturu a formátování 1000 normostran do 24 hodin. Jazyková korektura a formátování jsou totiž 2 služby, které nelze dělat souběžně, ale v návaznosti po sobě. Pokud si však objednáte jazykovou a stylistickou korekturu textu o velkém rozsahu do 24 hodin, jsme schopni Vaši zakázku zpracovat. Jak? Váš text rozdělíme mezi více našich specialistů (samozřejmě ze stejného oboru / zaměření, jako je Váš text).

Na druhou stranu texty kratšího rozsahu, například 30 normostran, bývají zpravidla opraveny i za kratší dobu než 24 hodin.

Průměrná zakázka zpracovávaná do 24 hodin má 70 normostran. Zcela běžně opravujeme i rozsahy 100–150 normostran.

Dalším rozhodujícím faktorem pro zpracování zakázky v expresním čase je náročnost opravovaného textu. Například zcela jinak se opravuje vysoce odborný text pro certifikaci ve výrobním sektoru a jinak bakalářská práce na běžné téma.

Máte dotaz či si nejste jisti, zda lze Vaši práci / text stihnout opravit do 24 hodin? Zeptejte se nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a na telefonním čísle +420 608 21 69 94.

Objednat